دلم گرفته از اين روزها، دلم تنگ است ... ميـان ما و رسيدن، هـزار فرسنگ است... مرا گشايش چنـدين دريچه کافــي نيست ... هـزار عرصه براي پريـــدنم تنگ است... اسيــر خاکـم و پرواز، سرنوشتــــم بود ... فـرو پريدن و در خاک بودنم ننگ است... چگونه سر کنـد اينـجا ترانه ي خود را ... دلي که با تپـش عشق او همـاهنگ است... هـزار چشـــمه ي فرياد در دلـم جوشيد ... چگونه راه بجويد که رو به رو سنگ است... مـرا به زاويه ي بـاغ عشق مهمان کـن ... در اين هزاره فقط عشق پاک و بي رنگ است...


تیـــک تاک

! ... عرفان را دوست دارم تو را نیز


"بعضی وقت ها،

              زندگی ارزان می شود

و همه آنرا

  ارزانی تو می کنند.

***
بعضی وقت ها ،

                زندگی نایاب می شود

و برای همین ،

               آن را

                  از تو دریغ می کنند.

 ***

بوده است که

        زندگی را حراج کنند

وتو

در جیبت

یک سکه هم

             نداشته باشی."

 


_ برگرفته از وبلاگ اهور _

***

پ ن ١ :  ممنونم خدایا !
... حکمت همه ی این مشکلها  این بود که  باز یادم بیاید که خدایی هست ، که یادش نمی کنم ، که فراموشش کرده ام . که از من دلگیر است ، که باید سنگ بیندازد تا یادش کنم باز که خودش هم راضی نیست اما چه کند که دلتنگ من است . 

پ ن ٢ :یاد پاکی ایام بچگی بخیر ... این روزها خودم را که مرور میکنم می بینم که چقدر بیراهه رفته ام . همین اندازه که باز رسیده م نقطه ی شروع جای شکر دارد ، ممکن بود بیراهه مرا به قهقرا ببرد .اشکال  از بزرگی مشکلات نیست ، از کوچکی ماست ، از سستی ایمان ماست ، که اگر ایمان بیاوریم که "در زندگی همین که خدارا داشته باشیم مارا کفایت میکند" ،همین  برای خوشبختی ما کافی ست .

پ ن ٣ : این هوای گرم اجازه سفر نمیدهد .. چه کنیم ؟

پ ن ۴ : خیلی خیلی خیلی خوشحالم ...

نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸٩/٤/٢٧ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ توسط NasibeH نظرات () |

Design By : Pichak

گذشته ها
دوستان